Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1:3 [zapis relacji na żywo, wideo]

Jakub Stykowski
W sobotnim meczu OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały z Muszynianką Muszyna. Tomasz Czachorowski
W sobotnim meczu OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały z Muszynianką Muszyna. Mecz relacjonowaliśmy na żywo.

Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 1:3 (25:22, 14:25, 18:25, 17:25)
PAŁAC: Minicz, Ziółkowska, Misiuna, Krzywicka, Kuligowska, Pleśnierowicz, Nowakowska (libero) oraz Pojucik, Bałdyga, Śmieszek,, Portalska (libero), Maternia.
MUSZYNIANKA: Pelc, Grejman, Helić, Sosnowska, Kurnikowska, Milovits, Krzos (libero) oraz Hatala, Skrzypkowskam Ciaszkiewicz-Lach, Szczygieł.

IV SET:
17:25 - Koniec meczu. Muszynianka wygrała 3:1.
13:21 - Maternia nie poradziła sobie z plasowanym atakiem Kurnikowskiej.
13:20 - Misiuna skuteczna przy siatce.
12:20 - Otrzymuje się 8-punktowe prowadzenie rywalek.
10:18 - Pelc blokuje atak Krzywickiej. Trener Grabowski prosi o czas.
10:17 - Krzywicka atakuje w aut.
10:16 - Muszynianki prowadzą na przerwie technicznej różnicą 6 "oczek".
10:14 - Atak z obejścia Śmieszek.
8:12 - Podopieczne Adama Grabowskiego zniwelowały nieco stratę.
5:11 - Krzywicka atakuje w aut. Czas dla Pałacu.
5:10 - Kuligowska zablokowana.
5:9 - Nowakowska nie przyjmuje zagrywki Kurnikowskiej.
5:8 - Skuteczny atak Grejman. Początek zapowiadał się nieźle, ale muszynianki zdobyły pięć punktów z rzędu.
5:7 - Kurnikowska pocelowała zagrywką Kuligowską.
5:6 - Skuteczny atak Sosnowskiej.
5:5 - Krzywicka posłała piłkę w aut.
5:4 - Z drugiej piłki huknęła Milovits.
5:3 - Autowy atak Kurnikowskiej.
4:3 - Tym razem znacznie lepsze otwarcie pałacanek.

III SET:
18:25 - Koniec trzeciego seta. Muszynianka prowadzi w meczu 2:1.
15:23 - Z drugiej piłki atakuje Milovits.
15:22 - Błąd w przyjęciu Nowakowskiej.
15:21 - Misiuna zablokowana. W jej miejsce wchodzi Ziółkowska.
15:20 - Skuteczny atak Krzywickiej. Piąty punkt z rzędu zdobywają bydgoszczanki. Duża w tym także zasługa Fojucik, która zmieniła na polu zagrywki Minicz.
14:20 - Kurnikowska zablokowana! O czas prosi trener Bogdan Serwiński.
13:20 - Ciaszkiewicz-Lach przekracza linię ataku.
12:20 - Krzywicka wygrywa pojedynek przy siatce z Milovits.
11:20 - Kurnikowska zablokowana.
10:20 - Skuteczna Helić.
10:19 - Sprytny atak Minicz.
9:18 - Dwa punkty z rzędu zdobywają przyjezdne. Czas dla Pałacu.
9:16 - Maternia pojawia się na parkiecie i zdobywa punkt.
8:16 - Przerwa techniczna.
7:13 - 6 punktów przewagi rywalek.
6:11 - Trener Adam Grabowski poprosił o czas.
6:10 - Misuna zablokowana.
6:9 - Sosnowska czujna przy siatce.
6:8 - Lepszy okres gry pałacanek, które zdobywają trzy punkty z rzędu.
3:8 - Muszynianki pewnie prowadzą na przerwie technicznej.
3:7 - Błąd w ataku popełnia Helić.
2:7 - Kolejne błędy bydgoszczanek. Rywalki powiększają swoją przewagę i "ustawiają" sobie tego seta.
2:4 - Punktuje Krzywicka.
1:4 - Znów kiepski początek w wykonaniu pałacanek.

II SET:
14:25 - Pelc ze środka.
14:24 - Sprytny atak Milovits.
14:23 - Pałacanki zdobywają dwa punkty z rzędu.
12:23 - W tej partii już się wiele nie wydarzy. Muszynianka pewnie dąży do wygrania tej partii.
11:21 - Nie pierwszy dziś błąd podwójnego odbicia popełniony przez Pleśmierowicz.
11:20 - Strata bydgoszczanek jest nieco mniejsza. Głównie przez błędy rywalek.
9:19 - Skuteczny atak Krzywickiej.
8:19 - Czas dla bydgoskiej ekipy.
6:17 - Przełamanie pałacanek. Skutecznie zaatakowała Śmieszek.
5:17 - Skuteczny atak Grejman, Trener Pałacu rotuje składem, ale jego podopieczne chciałyby już pewnie rozpocząć kolejną partię.
5:16 - Przerwa techniczna. Pałacanki po pierwszej zdobyły zaledwie 1 punkt!
5:14 - Utrzymuje się pewne prowadzenie ekipy z Muszyny. Pałacanki w tej partii grają bardzo ospale, rywalki nakręcają się.
4:12 - Pewny atak Grejman..Czas dla Pałacu.
4:11 - Autowy atak Ziółkowskiej.
4:10 - Dwa punkty z rzędu zdobyte przez rywalki.
4:8 - Pewne prowadzenie muszynianek na przerwie technicznej.
2:6 - Lepszy początek seta w wykonaniu przyjezdnych.

I SET:
25:22 - Atak Kurnikowskiej zablokowany.
24:22 - Grejman w aut! Czas dla Muszynianki.
23:22 - Krzywicka po bloku!
22:22 - Znów błąd podwójnego odbicia. Drugi czas dla Adama Grabowskiego.
22:21 - Niestety,, także Minicz psuje zagrywkę.
22:20 - Skuteczny atak Kurnowskiej, ale później zepsuta zagrywka przez Helić.
21:19 - Potężny atak z drugiej linii Kuligowskiej.
20:18 - Pałacanki odzyskały prowadzenie. Jeśli nie stracą koncentracji, to będą na dobrej drodze do wygrania tej partii.
17:17 - Pelc doprowadza do wyrównania.
17:16 - Skuteczny atak Kuligowskiej.
16:16 - Błąd podwójnego odbicia popełniony przez Bałdygę.
16:15 - Ufff. Punkt dla Pałacu i czas na przerwę techniczną.
15:15 - Nieporozumienie Pleśnierowicz z Krzywicką. Za Minicz wchodzi Bałdyga, za Pleśnierowicz na parkiecie pojawia się Fojucik.
15:14 - Skuteczny atak Grejman! Muszynianki zdobyły 4 punkty z rzędu!
15:13 - Krzywicka atakuje w aut. Trzeci punkt z rzędu dla rywalek.
15:12 - Z drugiej linii skutecznie zaatakowała Grejman. Wcześniej błąd w przyjęciu popełniła Nowakowska.
15:11 - Wydawało się, że pałacanki będą prowadzić 16:10. Misiuna została jednak zablokowana.
15:10 - Krzywicka efektownie przebija się przez blok przeciwniczek.
14:10 - Skuteczny atak ze środka Sosnowskiej.
13:9 - Przyjezdne zmniejszyły nieco swoją stratę.
12:6 - Utrzymuje się szcześciopunktowe prowadzenie bydgoszczanek.
10:4 - Skuteczny atak Kuligowskiej. Pałacanki po przerwie zdobywają drugi punkt z rzędu, powiększając swoją przewagę do 6 "oczek"!
9:4 - Rywalki nie przyjęły zagrywki Krzywickiej.
8:4 - Dobra gra pałacanek na początku spotkania. Duża w tym zasługa skutecznych zagrywek Ziółkowskiej, która bardzo utrudniła "mineralnym" rozegranie.
6:2 - Cztery odbicia po stronie rywalek. Trener Serwiński poprosił o przerwę dla swojego zespołu.
5:2 - Znów ze środka skutecznie zaatakowała Misiuna.
4:2 - Misiuna najpierw skuteczna ze środka, a później dobrze zachowała się przy siatce.
2:2 - Ziółkowska zdobyła punkt bezpośrednio z zagrywki.
1:2 - Pierwsze dwa punkty zdobyły przyjezdne, ale później przełamała się Krzywicka.