Artur Szpilka - Mollo (WIDEO, YouTube)

Dodano: 2 lutego 2013, 13:48 Autor:

Artur Szpilka znalazł się dwukrotnie na "deskach" w walce z Mike'm Mollo, ale ostatecznie wygrał z amerykańskim bokserem przez nokaut w szóstej rundzie.

Artur Szpilka znalazł się dwukrotnie na "deskach" w walce z Mike'm Mollo, ale ostatecznie wygrał z amerykańskim bokserem przez nokaut w szóstej rundzie. (fot. Jarosław Pruss/archiwum)

Artur Szpilka znalazł się dwukrotnie na "deskach" w walce z Mike'm Mollo, ale ostatecznie wygrał z amerykańskim bokserem przez nokaut w szóstej rundzie. Wideo już na YouTube. Powtórka walki niebawem w telewizji.

Pojedynek w kategorii ciężkiej odbył się w Chicago.

23-letni Szpilka (KnockOut Promotions) był liczony przez sędziego Celestino Ruiza w pierwszym i czwartym starciu, po ciosach lewych sierpowych. W pozostałych rundach, bardzo widowiskowych ze względu na liczbę potężnych uderzeń, miał przewagę jeśli chodzi o szybkość i precyzję. Mollo od drugiej "odsłony" walczył z kontuzją łuków brwiowych.

Przeczytaj także: Artur Szpilka znokautował rywala. Mike Mollo na deskach!

Trenowany przez Fiodora Łapina Szpilka odniósł 13. zwycięstwo w zawodowej karierze (bez porażki). Dziewięć lat starszy Mollo przegrał po raz czwarty (w 2008 roku uległ na punkty Andrzejowi Gołocie), a na koncie ma też 20 wygranych i remis.

Za trzy tygodnie, w Ergo Arenie w Gdańsku, Szpilka ma się spotkać z Krzysztofem Zimnochem (13-0-1). W walce wieczoru, w kat. ciężkiej, boksować będą dwaj 45-latkowie: Gołota i Przemysław Saleta.

Fragmenty walki Szpilka - Mollo można obejrzeć już w internecie za pośrednictwem portalu YouTube. Także transmitujący walkę na żywo Polsat Sport zapowiada powtórki telewizyjne w najlepszej jakości. Powtórkę walki Szpilka - Mollo obejrzeć będzie można dziś o 17 i 5 minut po północy.

Link do wideo z YouTube poniżej.PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
  • Artur Szpilka - Mollo
  • Szpilka Mollo
  • Szpilka Mollo na YouTube
  • Szpilka Mollo wideo
  • Wideo z walki Szpilka Mollo
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Szpilka - Mollo. Nokaut wideo na Youtube [film, gdzie powtórka?]

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
pomorska24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 800 111 006

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

pomorska.pl jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.pomorska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.