Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Michał Sołowow na liście najbogatszych na świecie. Spektakularny awans
  Wiadomości

  Michał Sołowow na liście najbogatszych na świecie

  Kielczanin Michał Sołowow, miliarder i największy świętokrzyski przedsiębiorca, drugi najbogatszy Polak, którego majątek amerykański Forbes szacuje się na 2,7 miliarda dolarów zajął 745 miejsce na liście światowych krezusów w najnowszym notowaniu magazynu. Zanotował spektakularny awans o 266 miejsc w porównaniu z ubiegłym rokiem, kiedy to posiadał 1,8 miliarda dolarów i zajmował 1011 pozycję.

 2. Rząd zamknie sklepy w niedziele? Czy we wszystkie?
  Z kraju i ze świata

  Rząd zamknie sklepy w niedziele. Czy we wszystkie?

  Handlowcy nie pójdą do więzienia, ale na pewno zarobią mniej. Klienci zmienią przyzwyczajenia. Przygotowany przez NSZZ "Solidarność" projekt ustawy o całkowitym zakazie handlu w niedzielę trafił wczoraj pod obrady rządu.

 3. Polacy wracający z Wielkiej Brytanii poniosą koszty
  Z kraju i ze świata

  Polacy wracający z Wielkiej Brytanii poniosą koszty

  Wymiana oszczędności z funtów na złote czy przekazanie ich do banku w Polsce może wiązać się z wysokimi kosztami. Natkną się na nie Polacy, którzy ze względu na Brexit zechcą na stałe wrócić do ojczyzny.

 4. Inflacja zaczyna zjadać wzrost płac
  Wiadomości

  Inflacja zaczyna zjadać wzrost płac

  Ceny. Coraz więcej płacimy za żywność, paliwa drożeją w ekspresowym tempie, ale mniej niż roku temu wydamy na buty i ubrania.

 5. Rząd rekomenduje ograniczenie prawa do zakupów w niedzielę, ale bez surowych kar. Co zrobi Sejm?
  Z kraju i ze świata

  Więzienie za niedzielne zakupy?

  Rada Ministrów zarekomendowała prowadzenie dalszych prac nad obywatelskim projektem ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, "przy uwzględnieniu i wnikliwym rozważeniu wszystkich uwag zawartych w stanowisku rządu oraz wyrażanych przez środowiska i podmioty zainteresowane projektem ustawy".