Elana Toruń remisuje z Gwardią i testuje nowych graczy

Piłkarze Elany rozpoczęli serię testów przed sezonem.
Piłkarze Elany rozpoczęli serię testów przed sezonem. Lech Kamiński
Po jednej bramce strzeliły drużyny z Torunia i Koszalina w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną.

W sparingu rozegranym w czasie obozowania w Kołobrzegu, Elana zremisowała z Gwardią Koszalin 1:1 (0:0). Bramkę dla naszej drużyny w 88. minucie spotkania uderzeniem z 30. metrów zdobył Adam Gajda, obrońca Lecha Poznań, testowany w Toruniu.

Przeczytaj także: Olimpia Grudziądz przegrała z Lechią Gdańsk

Trener Mariusz Bekas przyglądał się grze dwóch innych nowych piłkarzy: Jurija Fedosenko z Ukrainy oraz Tomasza Janika ze Skałki Żabnica.Kolejny mecz Elana zagra w środę z Kotwicą Kołobrzeg.

Elana (I połowa): Kryszak, Bartkiewicz, Czarnecki, Wróbel, Gajda - Regulski, Świderek, Rogóż, Mikołajczak - Fedosenko, Sędziak
Elana (II połowa): Bebłowski - Gościński, Zamiatowski, Żbikowski, Gajda - Mądrzejewski, Janik, Grudzień, Kikowski - Młodzieniak, Nowasielski