Olimpia Grudziądz przegrała z Lechią Gdańsk

(STYK)
Grudziądzanie przygotowują się do rundy wiosennej pierwszoligowych rozgrywek.
Grudziądzanie przygotowują się do rundy wiosennej pierwszoligowych rozgrywek. fot. Piotr Bilski
Olimpia Grudziądz rozegrała dziś pierwszy mecz sparingowy przed rundą wiosenną pierwszoligowych rozgrywek. Biało-zieloni przegrali w Malborku z Lechią Gdańsk 0:2.

Pierwszą bramkę dla podopiecznych Pawła Janasa strzelił w 9. minucie Piotr Wiśniewski. Drugiego gola dla przedstawiciela ekstraklasy zdobył 8 minut po przerwie Adam Buda.

Przeczytaj także: Lechia Gdańsk lepsza od Olimpii [foto]

Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk 0:2 (0:1)
OLIMPIA: Wróbel - Kokoszka, Dąbrowski, Kowalski, Ratajczak - Grischok, Kryszak, Białek, Frańczak - Dziedzic, Cieśliński. Ponadto zagrali: Sulej, Ruszkul, Białek, Domżalski, Ceglarz.