Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku szkoły ponadpodstawowej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Mariusz Wenerski
Zespół Szkół Ekonomicznych, Włocławek
1035głosów -
Marek Bączkowski
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Stary Brześć
736głosów -
Dariusz Krygowski
Zespół Szkół Licealnych I Agrotechnicznych im. Leona Janty - Połczyńskiego, Tuchola
514głosów -
Agnieszka Leszczyńska
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, Inowrocław
416głosów -
Grzegorz Cybulski
Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Grudziądz
315głosów -
Kamila Gruda
Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego, Skępe
234głosy -
Agnieszka Woźny
Zespół Szkół,Centrum Kształcenia Ustawicznego, Gronowo
54głosy -
Artur Wiszniewski
Szkoła Techniczna Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Aleksandrowie Kujawskim
51głosów -
Anna Herbut-Giżyńska
Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Świecie
46głosów -
Łukasz Rybiński
Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej, Rypin
42głosy -
Magdalena Rapacewicz
Technikum Kolejowe im. Mikołaja Kopernika, Bydgoszcz
25głosów -
Paweł Cieczko
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Brodnica
13głosów -
Tomasz Staniszewski
Teb Edukacja, Toruń
12głosów -
Agnieszka Frasz
Zespół Szkół Niepublicznych, Gąsawa
6głosów -
Patrycja Piwowarska
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica, Nakło nad Notecią
4głosy -
Magdalena Wietrzykowska
Zespół Szkół, Mogilno
2głosy -
Andrzej Wojciechowski
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego im. Ignacego Łyskowskiego, Grubno
1głos -
Krystian Betliński
Zespół Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego, Radziejów
1głos -
Mariusz Andrzejewski
Zespół Szkół Ogólnokształcących I Zawodowych, Solec Kujawski
— -
Urszula Jelińska
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka, Łasin
— -
Dorota Witkowska
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Więcbork
—