Głosowanie zakończone
Plebiscyt: HIPOKRATES 2023
Wybieramy Fizjoterapeutę Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 31 października 2023 r. do godz. 21:30. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Tomasz Oryński
Sanatorium Łazienki II, Ciechocinek
1595głosów -
dr Adrian Miler
Centrum Medyczne Gizińscy, Bydgoszcz
683głosy -
Aleksandra Kotlińska
NZOZ Medykon, Brześć Kujawski
570głosów -
Piotr Lutowski
FizjoMed, Grudziądz
285głosów -
Tomasz Rybkiewicz
Alla Salute, Grudziądz
238głosów -
Dawid Fabrowski
Przychodnia Romet, Bydgoszcz
202głosy -
mgr Arkadiusz Jastrzębski
Wojewódzki Szpital Zespolony, Toruń
177głosów -
Jakub Gliwiński
Flandria, Inowrocław
141głosów -
Paulina Rezulak
Pałuckie Centrum Zdrowia, Żnin
132głosy -
Marcin Struensee
Odnova - Rehabilitacja i Szkolenia, Bydgoszcz
111głosów -
Milena Maślewska
Fizjoterapia Milena Maślewska, Walentowo
101głosów -
Izabela Kuberska
Athleticomed, Bydgoszcz
99głosów -
Monika Skomra
Dom Światła, Grębocin
89głosów -
Dominika Piotrowska
NAVITA Rehabilitacja, Toruń
72głosy -
Edyta Saganowska
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, Bydgoszcz
65głosów -
Adam Zukierski
Centrum Rehabilitacji Symamed, Bydgoszcz
56głosów -
Mateusz Kotliński
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, Bydgoszcz
37głosów -
Paweł Piotrowski
Rehabilitacja Masaż Tlenoterapia, Radziejów
37głosów -
Hanna Krzyżanowska
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, Inowrocław
30głosów -
Jan Kroc
SPZOZ im. Franciszka Dłutka, Rypin
26głosów -
Tomasz Kalisz
NZOZ Geotermia, Grudziądz
25głosów -
Paulina Bukarowicz
Fizjoterapia Paulina Bukarowicz, Bydgoszcz
23głosy -
Daniel Kühfeldt
Optima Care SP z o.o., Świecie
22głosy -
Justyna Kosecka
Ortimed - Gabinet Fizjoterapii, Bydgoszcz
20głosów -
Izabela Grzegorczyk-Szymczyk
Optima Care SP z o.o., Świecie
19głosów -
Anna Hirata-Fabiszewska
Własna działalność Fizjo4baby OrtusMed, Toruń
18głosów -
Anna Małek
Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego, Bydgoszcz
17głosów -
Paweł Szauer
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, Bydgoszcz
17głosów -
Dariusz Papaszkiewicz
Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii, Bydgoszcz
16głosów -
Bartosz Berent
Remedis, Toruń
15głosów -
Robert Zacniewski
AlReh Fizjoterapia Robert Zacniewski, Bydgoszcz
15głosów -
Karolina Dabrowska
Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy, Toruń
11głosów -
Karolina Waszak
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, Bydgoszcz
11głosów -
mgr Agnieszka Musiała
Akademickie Centrum Medyczne, Bydgoszcz
11głosów -
Paulina Talaśka
Przychodnia Przyjazna, Bydgoszcz
11głosów -
Agnieszka Szczerbicka
Centrum Rehabilitacji Sportowej Synapsa Sport, Toruń
10głosów -
Dariusz Witkowski
Fizjotrik Dariusz Witkowski, Grudziądz
10głosów -
Agnieszka Grabek-Szmytka
Poradnia Rehabilitacyjna Revita, Toruń
10głosów -
Ireneusz Szymański
Fundacja im. Brata Alberta, Środowiskowy Dom Samopomocy, Toruń
9głosów -
Marek Leśny
Centrum Intensywnej Rehabilitacji Neuron, Bydgoszcz
8głosów -
Dominika Górska-Głąbińska
NZOZ Geotermia, Grudziądz
6głosów -
Joanna Kubińska-Warda
Blue-Med Fizjoterapia, Toruń
6głosów -
Weronika Cyganek
Fizjo-Med Masaż i rehabilitacja Weronika Cyganek, Rogowo
6głosów -
Radosław Drapała
Akademia Motoryki, Bydgoszcz
6głosów -
Damian Słupczewski
Sante-Fizjoterapia Damian Słupczewski, Czernikowo
5głosów -
mgr Daniel Klein
Optima Care SP z o.o., Świecie
5głosów -
Agnieszka Strączyńska
Baby-Med Rehabilitacja Dzieci, Bydgoszcz
4głosy -
Andrzej Karnowski
Gabinet terapii manualnej i Rehabilitacji, Chełmno
4głosy -
Anna Olszewska
Miejska Przychodnia Specjalistyczna, Toruń
4głosy -
Patrycja Karnowska
Gabinet terapii manualnej i Rehabilitacji, Chełmno
4głosy -
Tomasz Moczyński
Ortus Med, Toruń
4głosy -
Andrzej Pastwa
Gabinet Fizjoterapii Andrzej Pastwa, Bydgoszcz
3głosy -
Maciej Baranowski
Fizjoterapia mgr Maciej Baranowski, Inowrocław
3głosy -
Marta Inczewska
JOPA Clinic, Toruń
3głosy -
Bartosz Kochański
Prywatna Praktyka, Sulnowo
2głosy -
Jakub Myślewski
Fizjopatyczni, Bydgoszcz
2głosy -
Marcin Wierzowiecki
Klinika Wierzowieccy, Bydgoszcz
2głosy -
Paweł Wojciechowski
Jopa Clinic, Toruń
2głosy -
Maciej Kaszuba
Maciej Kaszuba Fizjoterapia, Szubin
2głosy -
Viktor Chyzhyk
Centrum rehabilitacji Neuron, Bydgoszcz
2głosy -
Krystian Chaustowicz
Ultra Body, Toruń
2głosy -
Dawid Listecki
Znajdek Fizjoterapia, Toruń
1głos -
Emilia Depczyńska
NZOZ Remedis i BlueMed Fizjoterapia, Toruń
1głos -
Hanna Łakomska
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, Bydgoszcz
1głos -
Kamil Leszczyński
Fizjotrening.spot, Bydgoszcz
1głos -
Klaudia Przeczewska
NZOZ Euromedica Sp. z o.o., Grudziądz
1głos -
Łukasz Leksowski
Athleticomed, Bydgoszcz
1głos -
mgr Marcin Radziszewski
Fizjobody, Toruń
1głos -
Monika Kuczma
Centrum Rehabilitacji Kinesis, Osielsko
1głos -
Monika Sirant-Litwa
Fizjokids, Bydgoszcz
1głos -
Natalia Makowska
FizjoMako, Bydgoszcz
1głos -
Patryk Kawczyński
Athleticomed, Bydgoszcz
1głos -
Paweł Zieliński
Sanatorium uzdrowiskowe Solanki, Inowrocław
1głos -
Paweł Znajdek
Znajdek Fizjoterapia, Toruń
1głos -
Paweł Zniszczol
Centrum Rehabilitacji Neuron, Bydgoszcz
1głos -
Rafał Wolff
Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji Optimal Balance, Grudziądz
1głos -
Roksana Piekarska
Znajdek Fizjoterapia, Toruń
1głos -
Sebastian Szyper
Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii, Bydgoszcz
1głos -
Tomasz Skoczylas
Nowy Szpital, Wąbrzeźno
1głos -
Jarosław Polowniak
Melius Clinic, Toruń
1głos -
Adam Abramczyk
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza, Bydgoszcz
— -
Adam Skowron
Skowron Med, Inowrocław
— -
Adam Tadych
Reh-Medic Gabinet Rehabilitacji Medycznej, Bydgoszcz
— -
Adrian Kotarski
Fizjoterapia - Adrian Kotarski, Toruń
— -
Agata Saja
Jopa Clinic, Toruń
— -
Agata Stankiewicz
Jopa Clinic, Toruń
— -
Agnieszka Gruca
Gabinet Fizjoterapii i Masażu, Grudziądz
— -
Aleksander Kolański
Centrum Medyczne i Centrum Rehabilitacji INREMED, Toruń
— -
Aleksander Żurawski
REH-INFANT Aleksander Żurawski, Golub-Dobrzyń
— -
Aleksandra Siedlaczek
Athleticomed, Bydgoszcz
— -
Aneta Ożóg
Osteoclinic, Toruń
— -
Anna Kachel
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, Inowrocław
— -
Anna Kosińska
Orvit Clinic Lecznice Citomed, Toruń
— -
Anna Ogrodniczak
Fizjoterapia Ogrodniczak, Twarda Góra
— -
Anna Rypińska
Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Sensor, Włocławek
— -
Anna Zielińska-Klotz
Fizjoterapia Anna Zielińska-Klotz, Toruń
— -
Bartłomiej Idziak
Profizjo Bartłomiej Idziak, Bydgoszcz
— -
Berenika Cieślak
Gabinet Masażu i Fizjoterapii BeFiMed, Bydgoszcz
— -
Celina Bytniewska
DPS, Browina
— -
Dagna Balińska
Jopa Clinic, Toruń
—
- 1
- 2