Zrinjski Mostar - Legia 1:1 [gole, wideo, YouTube]

Tomasz Malinowski
Mecz toczył się w wolnym tempie, na co wpływ miała tropikalna temperatura (36 st. w cieniu). Drużyną lepszą byli oczywiście goście, lecz w I połowie nie przełożyło się to na bramki, choć dwie sytuacje były. Szymon Starnawski

Po zmianie stron lepiej w mecz weszła Legia i po golu Węgra Nikolica objęła prowadzenie. Radość nie trwała długo, bowiem po 7 minutach gospodarze - po rzucie rożnym -wyrównali.

Mistrz Polski od remisu rozpoczął przygodę z europejskimi pucharami. Zrinjski Mostar - Legia Warszawa 1:1 w II rundzie el. LM
Press Focus

Wynik najwidoczniej zadowalał obie ekipy, bo przy takim upale nie kwapiły się specjalnie do zmiany rezultatu. Raz tylko Jodłowiec zmarnował idealną okazję do zamknięcia meczu. W sumie był to przeciętny występ warszawian, którzy po strzeleniu gola spoczęli na laurach.

ZRINJSKI MOSTAR - LEGIA 1:1 (0:0)

Bramki: Katanec (56.gł) - Nikolić (49)
Legia:Malarz (46. Cierzniak) - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Hlousek - Moulin Jodłowiec - Guilherme, Duda (59. Aleksandrow), Kucharczyk - Nemanja Nikolić (76. Prijović).