Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Będą biurka i komputery

  Będą biurka i komputery

  (iwo)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Gimnazjum nr 2 i SP nr 1 w Żninie oraz podstawówka w Słębowie będą miały kolejne, nowocześnie wyposażone pracownie. Na ten cel udało się pozyskać 95 tysięcy złotych.

  - To dla nas optymistyczna wiadomość. Udało się pozyskać sporą kwotę z ministerstwa. Tym samym część oświatowa subwencji ogólnej dla Żnina w 2006 roku po zwiększeniu wynosi 9 milionów 890 tysięcy złotych - poinformowała Aleksandra Nowakowska, dyrektor Miejskiego Zespołu Oświaty w Żninie.


  Nieco ponad 30 tysięcy złotych trafi do żnińskiej SP nr 1. Z tej kwoty na salę do nauki języków obcych będzie przeznaczone ok. 12 tys. zł; na wyposażenie gabinetu logopedycznego, m.in. w programy komputerowe i zestaw komputerowy - 10 tys. zł; na gabinet arteterapii - 10 tys. złotych.


  W Publicznym Gimnazjum nr 2 w Żninie będzie z kolei nowocześnie wyposażona pracownia regionalna za prawie 17 tysięcy złotych, gabinet pedagoga - za 15 tys. oraz szatnia za 16 tys. złotych.


  Do słębowskiej podstawówki popłynie z kolei 20 tysięcy złotych, co pozwoli m.in. na zakup 16 biurek komputerowych, stolików do świetlicy i klas, krzeseł zwykłych i obrotowych, tablic, sprzętu audio-video oraz gier, puzzli i układanek.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »