Garaż droższy o 25 tysięcy?

  Garaż droższy o 25 tysięcy?

  (iwo)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Uroczyste poświęcenie garażu dla wozu bojowego OSP w Cerekwicy oraz przecięcie wstęgi przez burmistrza Żnina nie wstrzymało toczącego się postępowania, które ma wyjaśnić, czy doszło tu do samowoli budowlanej.

  Wszczęcie postępowania podyktowane było zapisami w ustawie prawo budowlane. - Obecnie toczy się dalsza procedura. Będzie kwestią inwestora, czy nastąpi legalizacja, czy względnie podjęta zostanie decyzja o rozbiórce garażu - poinformował Zbigniew Napierała, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Jak się dowiedzieliśmy, legalizacja kosztować będzie gminę Żnin nie mniej niż 25 tysięcy złotych.


  Burmistrz Jaworski nie chciał się w tej sprawie wypowiadać. - Jest postępowanie. Trudno zająć stanowisko.


  Ostrożny w wypowiedziach jest także Jan Karczyński, prezes OSP w Cerekwicy: - My strażacy nie zajmujemy się i nie wtrącamy do polityki. Chcemy mieć zajazd i garaż. I tylko to jest dla nas ważne.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 17 »