Jedno Centrum, dwóch kierowników

  Jedno Centrum, dwóch kierowników

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Centrum Integracji Społecznej w Barcinie formalnie ma dwóch kierowników. Faktycznie jednak los Kazimierza Czarniaka, starego kierownika, jest już przesądzony - burmistrz tylko czeka na okazję, by dać mu wypowiedzenie.

  Formalnie sytuacja w CIS wygląda tak, że jest dwóch szefów. Jeden - Kazimierz Czarniak - kieruje jednostką od początku jej istnienia, drugi - Albert Jurek - właśnie wygrał konkurs na to stanowisko.


  Stary kierownik popadł w konflikt ze swoją szefową Ewą Stankiewicz. Pani burmistrz, ogłosiła więc konkurs na nowego kierownika, wygrał Albert Jurek (dotychczasowy podwładny Czarniaka). Tyle, że choć jest już nowy kierownik, poprzedni nie dostał wciąż wypowiedzenia - bo choruje.


  Kto zatem jest kierownikiem CIS?


  - Pan Albert Jurek, jest na etacie kierownika. Jak tylko stan zdrowia na to pozwoli, to wręczę panu Czarniakowi wypowiedzenie. Pan Czarniak formalnie już nie kieruje Centrum - mówi Ewa Stankiewicz.


  To nie jedyna batalia jaką Kazimierz Czarniak toczy z Ewą Stankiewicz. Były kierownik CIS będzie najprawdopodobniej konkurował z panią burmistrz w najbliższych wyborach samorządowych.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »