Piękno nagrodzone

  Piękno nagrodzone

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Znamy laureatów konkursów na najpiękniejszą posesję, zagrodę i najbardziej ukwiecony balkon.

  W konkursach organizowanych przez ratusz chce brać udział coraz więcej mieszkańców gminy, którzy dbają o swoje domy.


  Konkurs na najpiękniejszą posesję gminy Barcin wygrała w tym roku Julita Kilińska z Dąbrówki Barcińskiej, która dostała nagrodę 1200 złotych. Drugie miejsce przyznano Halinie i Eugeniuszowi Karmolińskim z Piechcina (nagroda 800 zł), a trzecie Gabrieli Olszak z Barcina (nagroda 400 zł)


  Wyróżnienia i po 100 złotych odebrali: Joanna Ciochoń z Józefinki, Maria Boryczka z Kniei i Rafał Dolata z Krotoszyna. Za udział w konkursie gratulacyjne listy dostali Agata Wojke, Iwona Haręcka i Zbigniew Barański, Zdzisława Śmigiel, Zenon Stasiak, Wanda Kaźmierczak, Waldemar Flejter, Genowefa Gumuła.


  Konkurs na najładniejszą zagrodę wygrała Barbara Kulak z Młodocina, która odebrała 1500 zł nagrody. Drugie miejsce i 1000 złotych dostał Grzegorz Wożyński ze Złotowa, a trzecie i 500 złotych Halina Łukowska z Wolic.


  Najpiękniej ukwiecony balkon tego lata miały Mirosława Augustyniak (nagroda 300 złotych) i Alicja Czarniak obie panie z Piechcina (200 zł).


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 17 »