Komendant przed wyzwaniem

  Komendant przed wyzwaniem

  (iwo)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jeszcze w tym tygodniu ma się okazać, czy Mirosław Wiśniewski, obecny komendant żnińskiej policji, przejdzie do pracy we Włocławku. Sam zainteresowany, mając na myśli stolicę Pałuk, mówi: -<i> Jest mi tutaj dobrze.

  Zaraz jednak dodaje: - Podlegam komendantowi wojewódzkiemu i tylko on podejmuje odpowiednie decyzje osobowe. Dziś nie ma konkretnych dokumentów, więc i ostatecznych rozstrzygnięć.


  Jak wynika z naszych informacji, Mirosław Wiśniewski miałby podjąć pracę na stanowisku szefa Komendy Miejskiej we Włocławku od 1 września br.


  - Są pewne przymiarki, chociaż decyzje kadrowe to długi proces. W każdej chwili może się to zmienić. Ja nawet nie jestem pewny, co się jutro wydarzy. Niewątpliwie jednak praca we Włocławku byłaby dla komendanta Wiśniewskiego kolejnym wyzwaniem - mówi Jacek Krawczyk, rzecznik KWP w Bydgoszczy.


  We Włocławku nie jest tajemnicą, że lada dzień ma tu być powołany nowy komendant. Wieść niesie, że właśnie spoza terenu. Taką informację przekazała nam Barbara Szmejter - dziennikarka "Gazety Kujawskiej". Obecnie p.o. komendanta jest Wiesław Grudzień (wcześniej I zastępca), który pełni obowiązki szefa od marca br., po przejściu na emeryturę Lecha Szawłowskiego.


  Mirosław Wiśniewski pracuje w Żninie od roku i 9 miesięcy. Wcześniej pełnił służbę w policji w Grudziądzu, Bydgoszczy i Wąbrzeźnie.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »