Policja czeka

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  O dwa miesiące wydłużony został termin składania podań o przyjęcie do służby w policji. Rekrutacja w jednostkach trwa do 29 września.

  Nabór miał zakończyć się z końcem lipca tego roku, potrwa jednak aż do końca września. W całym województwie etat może dostać 105 osób do 28 sierpnia i 160 osób do 21 listopada.


  Kandydaci do włożenia munduru muszą zgłaszać się osobiście do komendy powiatowej w Żninie. Powinni przynieść ze sobą: podanie o przyjęcie do służby, wypełniony kwestionariusz osobowy, odręcznie napisany życiorys, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopię zaświadczenia o niekaralności (informacja z Krajowego Rejestru Karnego).


  Policjantem może zostać: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii nie karany i korzystający z pełni praw publicznych z co najmniej średnim wykształceniem, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w "formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować". Więcej informacji o naborze, na stronach internetowych: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl oraz www.policja.pl. O szczegóły można pytać w komendzie powiatowej w Żninie.  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »