Pojedź na badania

  Pojedź na badania

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych wzorem lat ubiegłych organizuje w Żninie wyjazdy na badania mammograficzne do Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

  - W ubiegłym roku z badań profilaktycznych skorzystało około 800 kobiet. Badania takie powinno się przeprowadzać co najmniej raz na dwa lata. Natomiast u osób o podwyższonym stopniu ryzyka zachorowania na chorobę nowotworowa wskazana jest kontrola co roku. Wychodzimy więc naprzeciw temu wyzwaniu i po raz kolejny organizujemy grupowe wyjazdy na badania - mówi Zofia Kozłowska, przewodnicząca związku.


  Panie, które zechcą skorzystać z tej możliwości, mogą zgłaszać się w żnińskim biurze mieszczącym się przy ul. 700-lecia 34 (biuro Izby Rolniczej i PSL-u). Dyżury odbywają się we wtorki i piątki od godz. 10 do 14. Na badania mammograficzne mogą zgłaszać się panie w wieku od 50 do 69 lat, a na badania cytologiczne - od 25 do 59 lat.


  Najbliższy wyjazd odbędzie się 31 lipca, a kolejne - 7 i 16 sierpnia. Koszt przejazdu - około 15 zł. Kontakt tel. - 30-31-374 (we wtorki i piątki od godz. 10 do 14).


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »