Wolne miejsca w szkołach

  Wolne miejsca w szkołach

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W szkołach Ponadgimnazjalnych powiatu żnińskiego są jeszcze wolne miejsca, najwięcej w żnińskim Centrum Kształcenia Ustawicznego.

  Naukę w CKU w Żninie można kontynuować w następujących kierunkach: technik administracji, technik obsługi turystycznej, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik ekonomista, opiekun w domu pomocy społecznej, uzupełniające liceum ogólnokształcące dla dorosłych.


  CKU w Piechcinie ma jeszcze wolne miejsca w technikum bezpieczeństwa i higieny pracy, technikum ekonomicznym oraz w uzupełniającym liceum ogólnokształcącym dla dorosłych (w systemie wieczorowym i zaocznym).


  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Piechcinie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Żninie oraz ZSP w Janowcu, Gąsawie i Żninie mają jeszcze wolne miejsca w klasach licealnych. Gąsawska szkoła przyjmuje jeszcze uczniów do technikum rolniczego, a ZSP w Żninie - do uzupełniającego liceum ogólnokształcącego i szkoły zawodowej.


  I LO w Żninie ma już zamkniętą listę. W tym roku przyjęło 177 uczniów.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »