Sukces się opłaca

  Sukces się opłaca

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Łabiszyńscy sportowcy podsumowali sezon. Sekcje piłkarzy, bilardzistów i karateków za sukcesy zostały nagrodzone finansowo.

  Zakończenie sezonu to okazja, by przypomnieć sukcesy młodych sportowców. Do niezwykle udanych miniony sezon mogą zaliczyć bilardziści, piłkarze oraz karatecy. Przypomnijmy, że sekcja karate została reaktywowana w minionym roku i od razu młodzi ludzie zaczęli zbierać laury na krajowych i międzynarodowych zawodach. Bilardziści znów powiększyli swoją kolekcję medalową. Piłka nożna natomiast, to wciąż najpopularniejsza dziedzina sportu.


  W dowód uznania sukcesów, trzy podstawowe sekcje uhonorowano nagrodami finansowymi. Czołowym zawodnikom sekcji bilardowej ratusz pokryje koszty sportowego obozu w Kielcach. Zawodnicy karate otrzymali dofinansowanie do sportowych obozów kondycyjnych. A piłkarze dostaną pieniądze na zakup sprzętu sportowego.


  W imieniu nagrodzonych symboliczne czeki odebrali i podziękowali za wsparcie trenerzy: Dariusz Durda (piłka nożna), Eugeniusz Rzymyszkiewicz (karate) i Stefan Kryszak (bilard).


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »