Radni znów o pieniądzach

  Radni znów o pieniądzach

  (iwo)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jutro, po ponadtygodniowej przerwie, wznowienie sesji Rady Miejskiej w Żninie. Początek o godz. 16. Czy będzie pojednanie?

  12 czerwca radni zadecydowali o przerwaniu obrad. Uznali, że potrzebują więcej czasu na zapoznanie się ze zmianami do budżetu w 2006 roku zaproponowanymi przez burmistrza Żnina. Grupie koalicjantów, jak dowiedziała się "Pomorska", nie podobało się już na wstępie przeznaczenie sporych kwot na: prace projektowe w zakresie porządkowania infrastruktury podziemnej i nadziemnej w staromiejskim obszarze Żnina w ramach rewitalizacji (60 tys. zł), zakup opracowań w ramach przedsięwzięcia "Ochrona zlewni rzeki Gąsawki - II etap" (90 tys. zł) oraz zakup projektu budowlanego budynku obsługi turystycznej dla muzeum w Wenecji (20 tys. zł).


  - To zbyt duże kwoty! Można temat rozegrać inaczej - komentowali radni z grupy Forum Samorządowego "Pałuki".


  Jakie będą ustalenia końcowe? Czy pojawią się nowe uwagi do pracy żnińskich włodarzy ze strony radnych? Przekonamy się prawdopodobnie podczas jutrzejszych obrad.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »