Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Z wizerunkiem do prezesa

  Z wizerunkiem do prezesa

  (iwo)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Ponad 30 bezrobotnych z gminy Barcin, którzy uczestniczą w projekcie "Wstań, unieś głowę" spotka się dziś oko w oko z wizażystką, która podpowie, jak modnie się uczesać czy umalować, a nawet ubrać.

  A wszystko po to, aby udowodnić, że wizerunek ma wpływ na przebieg rozmowy kwalifikacyjnej kandydata ubiegającego się o pracę. Spotkanie odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym w Ostrówcach. Z bezrobotnymi indywidualnie pracować będą specjalistki z bydgoskiego Salonu Urody.


  Pomysłodawcami cyklu spotkań i szkoleń dla bezrobotnych (o których pisaliśmy wcześniej) są twórcy Pomorsko-Kujawskiego Zrzeszenia Samopomocy Obywatelskiej w Barcinie. Ich partnerami z kolei - PUP w Żninie, bydgoska ATR i Zakład Doskonalenia Zawodowego w Bydgoszczy. Projekt realizowany jest przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »