Podchmielony peleton

  Podchmielony peleton

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Siedmiu mężczyzn z gminy Janowiec Wlkp., jadąc rowerami do pracy, około siódmej rano zatrzymywało się w połowie trasy przy wiejskim sklepie. Pięciu z nich zwykło tu wypijać po kilka piw. Złapała ich policja z Rogowa.

  W Żninie nieznany sprawca ukradł samochód marki BMW - rocznik 1989 - o wartości 10 tys. złotych. Poszkodowany jest 27-letni Tomasz G.


  W Rogowie policjanci ruchu drogowego zatrzymali siedmiu rowerzystów. Kontrola wykazała, że spośród tej grupy pięciu było w stanie nietrzeźwym. 27-letni Marek W. miał 0,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, 44-letni Zenon P. - 1,53 promila, 44-letni Mirosław W.

  - 2,20 promila, 50-letni Kazimierz J. - 2,14 promila, a 20-letni Paweł O. - 1,06 promila. Wszyscy to mieszkańcy gminy Janowiec. - Policja już wcześniej miała informacje, że peleton siedmiu rowerzystów przemierzając codziennie, około 7 rano, trasę do pracy, zatrzymuje się po drodze przy sklepie. Później mężczyźni wypijają po kilka piw i dalej wszyscy udają się do miejsca zatrudnienia. Postanowiliśmy to sprawdzić. Doniesienia potwierdziły się. W ramach dodatkowej kary zabezpieczyliśmy protokołami dwa rowery. Jeśli okaże się, że winowajcy nie będą mieli pieniędzy z chwilą zasądzenia grzywny, zostaną one sprzedane przez komornika - poinformował K. Jaźwiński, rzecznik KPP w Żninie.


  W Mamliczu ok. godz. 19.30 policjanci z Barcina wyeliminowali z drogi 56-letniego Zenona S., który jadąc rowerem miał 3,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


  We Władysławowie (gm. Łabiszyn) nieznani sprawcy włamali się do budynku, skąd ukradli dwie żeliwne pokrywy do pieca, żeliwny zlewozmywak oraz pompę z silnikiem. Stratę na 200 złotych poniósł mieszkaniec Bydgoszczy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »