Na sygnale

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W Łabiszynie łupem złodziei padły urządzenia melioracyjne. Ich wartość oszacowano na ponad 9 tys. złotych. Prawdopodobnie trafiły do punktu skupu złomu.

  Potrójna wpadka


  Barcińska policja zatrzymała 21-letniego Macieja M., mieszkańca Piechcina, który kierował samochodem osobowym marki Opel Astra bez stosownych uprawnień. Jak ustalono w trakcie kontroli, był w stanie nietrzeźwym - miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Spowodował też kolizję drogową, uderzając w forda mondeo.


  Olej w cenie


  W Bożejewicach, na parkingu przy tutejszej restauracji, nieznany sprawca włamał się do samochodu marki MAN, skąd ukradł 150 litrów oleju napędowego wartości 570 złotych. Stratę poniosło PPHU Ilmar w Żarach.


  Ujęli ze sztućcami


  W Obudnie (gm.

  Gąsawa) doszło do włamania do domku letniskowego, skąd złodziej zabrał naczynia, sztućce, stary telewizor. Właściciel ocenił straty na 400 złotych. W wyniku podjętych działań policji udało się ująć sprawcę w godzinę po zgłoszeniu. Okazał się nim 56-letni Roman S. Mienie odzyskano w całości.


  Z łupem na złomowisko


  W Łabiszynie doszło do kradzieży urządzeń melioracji podstawowej. Stratę na 9 tys. 400 złotych poniósł Kujawsko-Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku. Przypuszcza się, że złodzieje udali się z łupem do punktu skupu złomu.


  Wężykiem na rowerze


  W Żninie przy ul. Szkolnej KPP Żnin zatrzymał 45-letniego Ireneusza C., który jechał rowerem po spożyciu alkoholu. Miał 3,11 promila.


  Wzięli opla


  Sprzed bloku firmy "Lafarge" w Bielawach nieznany sprawca ukradł należącego do powyższej firmy opla zafirę o wartości 95 tys. złotych (rok prod. 2006).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »