Na sygnale

  (iwo)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kolejny atak złodziei na cmentarzu w Łabiszynie. Tym razem dokonali kradzieży 20 lampionów z mosiądzu. Policja ustala nazwiska poszkodowanych i prowadzi akcję zmierzającą do ustalenia sprawców.

  Odjechali wymuszonym golfem


  W Piechcinie przy ulicy Zalewskiej doszło do wymuszenia rozbójniczego. Dwóch mieszkańców powiatu inowrocławskiego - 20-letni Piotr R. i 21-letni Jarosław K. wtargnęło do mieszkania 40-letniego Dariusza P. W celu osiągnięcia korzyści majątkowych, grożąc, doprowadzili do wydania samochodu marki VW Golf, którego wartość wynosi 2.200 złotych. Od razu po ich odjeździe poszkodowany skontaktował się ze żnińską policją. - W wyniku natychmiastowo podjętych działań udało się zatrzymać sprawców i odzyskać auto. Prokurator zalecił zastosowanie wobec nich dozoru policyjnego - poinformował K. Jaźwiński.


  Rowerem po kielichu


  W Krotoszynie (gm. Barcin) policja zatrzymała pijanego rowerzystę - 38-letniego Adama O. Miał 0,80 promila w wydychanym powietrzu.


  Pijanego rowerzystę zatrzymano również przy ul. 1000-lecia w Łabiszynie. 52-letni Jerzy K. miał 2,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


  Ukradli audi


  W Żninie na terenie osiedla boków nieznany sprawca ukradł w nieustalony sposób sam. marki Audi A4 (zielony, rocznik 1996, wartość - 25 tys. złotych). Poszkodowany jest 35-letni Arkadiusz B. - mieszkaniec Żnina.


  To jakaś szajka?


  Komenda Powiatowa Policji w Żninie otrzymała zgłoszenie, że po raz kolejny nieznani sprawcy dokonali kradzieży na cmentarzu w Łabiszynie. Tym razem ich łupem padło 20 lampionów z mosiądzu zamontowanych przy grobach. - Dotychczas zgłosiła się jedna poszkodowana. To 40-letnia Elżbieta T., mieszkanka Łabiszyna, która straty wyceniła na 300 złotych. Obecnie prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia pozostałych poszkodowanych, ale i sprawców kradzieży - poinformował K. Jaźwiński, rzecznik KPP. Policja nie wyklucza, że kradzieży, których dokonano w ostatnim czasie, dopuścili się ci sami osobnicy. - Oczywiście na bieżąco patrolujemy teren. Ale być może skierujemy tam dodatkowe służby.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »