Pracowity miesiąc

    Pracowity miesiąc

    (aj)

    Gazeta Pomorska

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    Przedstawiciele Partnerstwa Ponadnarodowego projektu "Wstań, unieś głowę" wracają właśnie ze spotkania w Katanii. W tym czasie bezrobotni w Barcinie intensywnie się szkolą.
         Do Włoch pojechało pięć osób, zarządzających projektem. W Katanii spotkali się z zagranicznymi parterami programu "Wstań, unieś głowę". Tymczasem beneficjanci programu od poniedziałku uczestniczą w warsztatach podtrzymywania optymizmu i samooceny. Zajęcia mają uczyć technik poszukiwania i utrzymywania pracy oraz autoprezentacji. Zajęcia z beneficjantami projektu "Wstań, unieś głowę" prowadzą Joanna Rajang i Magdalena Forgiel.
         W ramach projektu w tym miesiącu trwają także - szkolenie komputerowe, zawodowe i nauka języka angielskiego.
         Luty jest pracowitym miesiącem dla EQUAL-u. Trwają bowiem jeszcze ostatnie przygotowania do seminarium "Równość szans na rynku pracy - teoria z rzeczywistość". Seminarium odbędzie się w auli Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. Honorowy patronat nad konferencją objęli Waldemar Achramowicz, marszałek województwa i prof. Zbigniew Skinder rektor ATR.
         

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej
    1 3 4 5 ... 16 »