Za mundurem...

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Już nie tylko policja szuka kandydatów do włożenia munduru. Rekrutację rozpoczyna też Państwowa Straż Pożarna.
       Kandydat do służby (zarówno w policji jak i w straży) musi mieć polskie obywatelstwo, mieć pełne prawa publiczne, nie być osobą karaną, mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej i nie więcej niż 35 lat.
       Przyszły strażak powinien jeszcze potwierdzić stosownym orzeczeniem swoje dobre warunki zdrowotne i psychofizyczne do służby. W sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Żninie można uzyskać szczegółowe informacje na temat rekrutacji. Dokumenty kandydaci powinni składać do 15 lutego.
       Dłużej będzie trwał nabór do policji - do 9 maja, 28 sierpnia i 21 listopada. Przyjmowanie dokumentów trwa od poniedziałku. Kandydaci do służby muszą wypełnić kwestionariusz osobowy, złożyć własnoręcznie napisany życiorys, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie. Zanim staną się kandydatami do służby przejdą też testy fizyczne i psychologiczne. Szczegółowych informacji na temat rekrutacji udziela policyjny dział kadr Komendy Powiatowej w Żninie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »