Akademickie spotkania

  Akademickie spotkania

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Już czterdzieści osób zgłosiło chęć uczestniczenia w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na początku marca uczelnia zainauguruje swoją działalność.
       W ostatnim tygodniu stycznia odbyło się spotkanie osób zainteresowanych organizacją Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Barcinie.
       - Mamy już około czterdzieści osób, które złożyły deklaracje przynależności do uniwersytetu, ale cały czas przyjmujemy kolejne deklaracje - mówi Stanisław Nowik, prezes klubu seniora "Wrzos", jeden z inicjatorów powołania UTW. - Chętni wciąż mogą się do mnie zgłaszać. Wydajemy już także legitymacje, tym którzy się już zapisali. Można je odbierać we wtorki, od godziny 16 w Centrum Organizacji Pozarządowych.
       
  Za miesiąc UTW zainauguruje działalność. Trzeciego marca pierwszy wykład wygłosi profesor Roman Ossowski z bydgoskiego Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego. Temat wykładu - to "Uniwersytet Trzeciego Wieku w życiu osoby w okresie późnej dorosłości".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »