Kosmetyka w kasie

  Kosmetyka w kasie

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Pod koniec minionego roku radni "zdjęli" z oświaty 179 tysięcy złotych. Natychmiast pojawiło się pytanie - <i>Czy to oznacza, że w szkołach nie ma już nic do zrobienia?
       Zmiany w budżecie, to jedna z najczęściej głosowanych przez radnych uchwał. Ostatnio radni głosowali nad zdjęciem z puli pieniędzy dla szkół blisko 180 tysięcy złotych.
       - Jeśli zdejmujemy z remontów, to znaczy, że nie mamy w szkołach nic do zrobienia? Czy nie można było tych środków wykorzystać? - zastawiał się radny Andrzej Hłond.
       - To są kosmetyczne zabiegi - tłumaczy burmistrz. - Na poziomie planowania budżetu nie znamy faktycznego poziomu potrzeb. Koszty remontów się zmniejszyły, a plany były inne. Fizycznie i tak tych pieniędzy nie było. Zresztą w 005 roku na inwestycje w oświacie przeznaczyliśmy spore pieniądze - m.in. wyremontowaliśmy salę w Zespole Szkół w Łabiszynie, zmodernizowaliśmy dachy czy zrobiliśmy chodnik w Ojrzanowie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »