Super czytelniczka

  Super czytelniczka

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Rozstrzygnięto biblioteczny konkurs na "Czytelnika Roku". Zdobywczynią tytułu okazała się Basia Przybysz.
       Konkurs Biblioteka Publiczna im. Jakuba Wojciechowskiego ogłosiła na początku mijającego roku.
       - Ogłosiliśmy regulamin konkursu i kanon publikacji jakie czytelnicy powinni przeczytać - mówi Stanisława Ciesielska, prowadząca konkurs. - Zgłosiło się 18 osób chętnych do walki o tytuł "Czytelnika Roku". Do końca dotrwało dziesięć.
       
  Nie jest łatwo zostać największym miłośnikiem książek.
  Trzeba przeczytać zadane przez bibliotekarki publikacje (przygotowane dla trzech grup wiekowych), odnotować ten fakt w specjalnym zeszycie i potrafić zrecenzować przeczytane książki. Doskonale z zadania wywiązała się Basia Przybysz, uczennica piątej klasy szkoły podstawowej w Mamliczu.
       - Basia naprawdę te wszystkie książki przeczytała, dowodem na to są recenzje, które sama pisała - mówi Stanisława Ciesielska. - W sumie w zeszycie Basi znalazły się 42 książki.
       
  "Czytelniczka Roku" mieszka w Mamliczu i korzysta z filii bibliotecznej w swojej wsi. Oprócz Basi Przybysz wyróżnienia dostało dziewięć osób, które do końca walczyły o tytuł.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »