Zmiana tylko z nazwy

  Zmiana tylko z nazwy

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Likwidacja szpitala w Szubinie i powołanie w jego miejsce Centrum Medycznego, nie przyniesie zmian w łabiszyńskiej poradni dla kobiet.
       Nadal w Łabiszynie będą przyjmować lekarze z szubińskiej lecznicy. SPZOZ Szubin, który dotąd dzierżawił od łabiszyńskiego ZOZ-u poradnię "K", jest postawiony w stan likwidacji. Pacjentki mogą jednak być spokojne, nie odczują żadnych zmian. Usługi ginekologiczne będzie dla Łabiszyna świadczyć spółka Centrum Medyczne im. Janusza Korczaka.
       - Zakres usług będzie ten sam, nie zmienią się lekarze, ani godziny przyjęć - zapewnia Izabela Kubkowska, kierownik ośrodka zdrowia w Łabiszynie.
       W styczniu pacjenci nie napotkają żadnych zmian. Najprawdopodobniej cały przyszłoroczny kontrakt ZOZ z Narodowym Funduszem Zdrowia będzie taki sam jak teraz. Ośrodek będzie więc świadczyć usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii i rehabilitacji. Nadal trwają starania o "ściągnięcie" do Łabiszyna okulisty.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »