Będą płatne parkingi?

  Będą płatne parkingi?

  (iwo)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  <i>- Czy są plany zmierzające do rozwiązania problemów komunikacyjnych w naszym mieście?</i> - pytał Maciej Wysocki, prezes SR-H "Rolnik" podczas spotkania lokalnych przedsiębiorców z przedstawicielami żnińskiej Rady Miejskiej.
       Prezes Wysocki dociekał, czy ratusz jest chociaż na etapie poszukiwań wszelkich wolnych miejsc do parkowania na terenie Żnina. Jego zdaniem przez najbliższe lata samochodów będzie przybywać. Tymczasem zaparkowanie w centrum, a nawet na ulicy 700-lecia już teraz stanowi niejednokrotnie wielki problem.
       Jedyne, co usłyszał, to wypowiedź Czesława Kośmickiego - szefa komisji budżetu, który stwierdził, że w najbliższym czasie Rada Miejska winna przedyskutować, czy nie warto wprowadzić w Żninie strefy płatnego parkowania, co zlikwidowałoby praktykę zajmowania miejsc postojowych przez cały dzień. - Byłaby przynajmniej rotacja. Kierowcy parkowaliby na krótko, tylko w celu załatwienia spraw w mieście, a nie na przykład udając się na cały dzień do pracy.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »