Kadrowa karuzela

  Kadrowa karuzela

  Agnieszka Nawrocka

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Kolejna zmiana kadrowa w Barcinie. Od piątku Artur Jakubowski nie pełni już obowiązków dyrektora ośrodka kultury.
       Po zwolnieniu z pracy Joanny Konwalskiej-Rony, to Artur Jakubowski zarządzał Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Barcinie. Jeszcze na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Ewa Stankiewicz mówiła, że to właśnie jemu przypadnie łatanie finansowej dziury w ośrodku.
       W piątek dość nieoczekiwana pani burmistrz zmieniła zdanie i wyznaczyła nowego p.o. dyrektora. Teraz ośrodkiem pokieruje Maria Olszewska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2.
       Skąd ta zmiana? Tego nie udało nam się dowiedzieć u źródła, bo w poniedziałek Ewy Stankiewicz nie było w pracy. Jej zastępczyni Joanna Graczyk nie chciała wypowiadać się w tej sprawie.
       - Nie chcę mówić o szczegółach. Decyzję podjęła pani burmistrz. Mogę powiedzieć tylko, że powodem zmiany na tym stanowisku było także to, że przygotowujemy przyjęcie hali widowiskowej pod zarząd szkoły podstawowej numer 2, którą kieruje właśnie pani Olszewska.
       
  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pani burmistrz przestała jednak być zadowolona z pracy dotychczasowego kierownika. Maria Olszewska w zamian za nadzór nad ośrodkiem kultury dostała dodatkowe pół etatu. Na stanowisko kierownika powołano ją na czas określony, na dwa miesiące. W tym czasie najprawdopodobniej zapadną decyzje co do zmian organizacyjnych w ośrodku.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »