Promocja w ankietach

  Promocja w ankietach

  Agnieszka Nawrocka

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Żnińskie starostwo przygotowało 250 ankiet na temat promocji powiatu i organizacji imprez. Do wydziału promocji wróciło jednak zaledwie 30 z nich.
       Autorami ankiety są pracownicy wydziału promocji żnińskiego starostwa. Urzędnicy chcieli dowiedzieć się między innymi, w jakich imprezach chcą uczestniczyć mieszkańcy powiatu, jak Pałuki powinny się promować. Wyniki sondażu mają być wykorzystane do opracowania przyszłorocznego kalendarza imprez.
       Na czym się skupić?
       
  - Chcieliśmy się dowiedzieć, czy skupić się na wydawaniu folderów i gadżetów, uczestniczeniu w targach, czy na organizacji imprez - mówi Waldemar Dolata, kierujący wydziałem promocji starostwa.
       Pod koniec września kwestionariusze trafiły do dwóch komisji Rady Powiatu - promocji oraz kultury.
       Na wrześniowej sesji każdy radny powiatowy dostał po 10 ankiet, które miał rozdać (np. w czasie dyżurów) i poprosić o ich wypełnienie.
       - Ankiety wysłaliśmy także do muzeów, organizacji i stowarzyszeń oraz osób związanych z tworzeniem wizerunku powiatu - mówi Waldemar Dolata. - Czekamy na sugestie, propozycje. Termin oddawania wypełnionych ankiet minął właściwie w piątek. Nie wygląda to ciekawie, bo z 250 rozdanych ankiet wróciło zaledwie 30. Dlatego czekamy jeszcze do końca tygodnia.
       
  Akcja trwa...
       
  Pracownicy promocji wykonali jeszcze kilka "przypominających telefonów" do osób, które były poproszone o wypełnienie kwestionariusza, ale ich nie oddały. O zaangażowanie w sondaż poproszono także dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych.
       - Kontynuujemy akcję dalej, przedłużyliśmy termin składania ankiet. Można je wypełniać i przesłać także drogą elektroniczną. Zdajemy sobie sprawę, że jest sporo pytań i są one rozległe. Ufundowaliśmy jednak nagrody, ankieta jest anonimowa więc w jej losowaniu będą brać udział osoby, które umieściły kod na swoich kwestionariuszach - dodaje Waldemar Dolata.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »