Znów będą kręcić

  Znów będą kręcić

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  We wrześniu na Pałukach kręcony będzie kolejny film. Tym razem, nie kostiumowy, ale dramat sensacyjny i nie w okolicach Biskupina, ale pod Lubostroniem. <b>
       Bohaterem filmu "Kto nigdy nie żył..." jest młody ksiądz, który pracuje z uzależnioną od narkotyków młodzieżą. Kiedy bohater dowiaduje się, że jest nosicielem wirusa HIV, ucieka na odludzie. Reżyserem filmu jest Andrzej Seweryn. Będzie to jego debiut reżyserski. W rolę księdza wcieli się Michał Żebrowski. Autorem zdjęć będzie Piotr Wójtowicz. Muzykę skomponuje Jan A. Kaczmarek, laureat Oscara, który zagra również jedną z głównych ról.
  Zdjęcia do filmu rozpoczynają się lada dzień. Większość z nich powstanie na ulicach toruńskiej starówki, w tamtejszej katedrze oraz w ruinach zamku Dybowskiego. W połowie września cała ekipa dwa dni filmowe spędzi pod Lubo
       Na naszym terenie chcą kręcić zdjęcia nocne, wypadki drogowe, a także dziki z ośrodka hodowlanego w Lubostroniu. Stworzą również kurtyny wodne, przy pomocy których imitować będą deszczowe ulewy. Współpracować będą więc ze strażakami. - Jest to ekipa, która współtworzyła "Starą Baśń". Twórcy tamtego filmu byli bardzo zadowoleni z pałuckiej gościnności. Dlatego postanowili do nas powrócić - mówi starosta Zbigniew Jaszczuk.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »