Wakacje pod żaglami

  Wakacje pod żaglami

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  W minioną sobotę na Dużym Jeziorze Żnińskim pływało tak wiele jachtów, że przechadzający się po brzegu myśleli, iż odbywają się tu jakieś wielkie regaty. Okazało się, że był to tylko zwykły trening MKŻ-u.
  Żeglarstwo staje się w Żninie coraz bardziej popularnym sportem. Prawdziwe tłumy dzieci chcą zapisywać się na zajęcia prowadzone przez Międzyszkolny

  Żeglarstwo staje się w Żninie coraz bardziej popularnym sportem. Prawdziwe tłumy dzieci chcą zapisywać się na zajęcia prowadzone przez Międzyszkolny Klub Żeglarski w Żninie. Klub nie ma aż tyle sprzętu, by wszyscy chętni mogli od razu wypłynąć na jezioro. Przystań na razie również jest bardzo uboga. Pozostaje mieć nadzieję, że to się wkrótce zmieni. ©Dariusz Nawrocki

       Żeglarstwo staje się w Żninie coraz bardziej popularnym sportem. Prawdziwe tłumy dzieci chcą zapisywać się na zajęcia prowadzone przez Międzyszkolny Klub Żeglarski w Żninie. Klub nie ma aż tyle sprzętu, by wszyscy chętni mogli od razu wypłynąć na jezioro. Przystań na razie również jest bardzo uboga. Pozostaje mieć nadzieję, że to się wkrótce zmieni.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »