Miasto czekają zmiany?

  Miasto czekają zmiany?

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  W ciągu najbliższego tygodnia w Żninie zwołana zostanie sesja nadzwyczajna. <b>
       Czesław Kośmicki, jeden z sygnatariuszów wniosku o zwołanie sesji w trybie nadzwyczajnym, nie potwierdza, ale i nie zaprzecza, że ma on związek z odwołaniem przewodniczącego Rady Miejskiej, Dariusza Kaźmierczaka.
       Oficjalnie powód zwołania sesji nadzwyczajnej jest inny. Radni chcą się dowiedzieć od burmistrza, kto i w jakim procencie będzie finansował organizację dożynek wojewódzkich w Żninie. Chcą się również dowiedzieć, na jakim etapie jest pozyskiwanie pieniędzy na największą żnińską inwestycję - ochronę zlewni rzeki Gąsawki.
       Wniosek oprócz Czesława Kośmickiego podpisali następujący radni: Lucjan Adamus, Leszek Duch, Jerzy Krynicki, Andrzej Kujawa, Adam Milejczak, Roman Rezulak i Jerzy Siniecki. Są to radni, o których coraz głośniej mówi się nieoficjalnie, że próbują utworzyć nową koalicję, która ma doprowadzić między innymi do usunięcia Dariusza Kaźmierczaka z funkcji przewodniczącego.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »