Bilardowe wakacje

  Bilardowe wakacje

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Bilardowi mistrzowie Polski, Michalina i Szymon Kryszakowie z Łabiszyna, poświecili swój prywatny czas, by szkolić 50-osobową grupę kolonistów wypoczywającym w Smerzynie.
       Codziennie przez tydzień przyjeżdżali do ośrodka i przekazywali młodzieży ze Żnina, Inowrocławia i Bydgoszczy tajniki gry w bilard. Na koniec wybrali dziewięcioosobową grupę najzdolniejszych słuchaczy, którzy wzięli udział w kolonijnych mistrzostwach.
       Ostatecznie zwyciężył Błażej Kunke, który wyprzedził Annę Hadrysiak oraz Jana Nowakowskiego i Jakuba Kamińskiego. W dziewiątce najlepszych znalazła się ponadto Pola Nowakowska, Marta Prusak, Wiktor Kunke, Nick, Schoutese oraz Ada Galij.
       Na koniec Tamara Dolata wraz z grupą kolonijnych dzieci zorganizowała specjalną zbiórkę. Dzieci podziękowały swoim instruktorom. Wręczyły kwiaty oraz pamiątkowe pluszaki.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »