Zagubiony w sołectwie

  Zagubiony w sołectwie

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Mamlicz jest najbardziej rozległym sołectwem gminy Barcin. Pogotowie często ma problemy, by szybko trafić pod wskazany adres. Sołtysowi marzy się więc tablica z planem wsi.
       Nie tylko pogotowie ma problemy z dotarciem pod wskazany adres. Błądzą też goście spoza Mamlicza chcący odwiedzić swoja rodzinę. Sołtys Jakub Jurek wielokrotnie służy jako drogowskaz. Ludzie pytają go o drogę, on wskazuje, jak dojechać. Na spotkaniu sołeckim mieszkańcy apelowali o stworzenie tablicy z planem wsi. Sołtys będący jednocześnie radnym interpelował w tej sprawie na sesji.
       Burmistrz Ewa Stankiewicz stwierdziła, że sporządzenie takiej tablicy nie jest drogie, więc najprawdopodobniej w centrum wsi stanie. Na plan zostaną naniesione główne drogi. Obok nich znajdą się informacje o numerach domów, które przy nich stoją.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »