Obywatelki, obywatele...

  Obywatelki, obywatele...

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  27 maja burmistrz Barcina Ewa Stankiewicz zamierza specjalnie uhonorować ludzi, którzy szczególnie zasłużyli się podczas 15-letniej historii samorządu w Barcinie.
       Do tego, by pani burmistrz mogła uhonorować tytułami: "Zasłużony dla gminy Barcin"oraz "Honorowy obywatel gminy", potrzebna jest uchwała radnych określające szczegółowe zasady ich przyznawania.
       Na ostatniej sesji radni tej uchwały nie podjęli. Pani burmistrz prosiła, by radni tej uchwały nie blokowali. Radni tłumaczyli, że jej nie blokują. Nie mogli jednak skorzystać z porady radcy prawnego, który był na urlopie. Uchwała wróci pod obrady najprawdopodobniej na najbliższej sesji.
       Jakich ludzi zamierza specjalnie uhonorować pani burmistrz, nie wiadomo. Można jedynie przypuszczać, że wśród nich będzie Antoni Szypowski , poeta piszący wiersze o Barcinie i twórca pseudonimu "Czarna Róża", który przylgnął już do Ewy Stankiewicz.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »