Zeznanie pani C.

  Zeznanie pani C.

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Komisja rewizyjna przesłuchała mieszkankę gminy Barcin, która uczestniczyła w komisji egzaminującej urzędnika.
       Przypomnijmy, że zgodnie z relacjami świadków, w ubiegły wtorek jeden z urzędników przybył na rozmowę z burmistrz Ewą Stankiewicz. Od wyników tej rozmowy zależało, czy pani burmistrz przedłuży z nim umowę o pracę. Burmistrz postanowiła powołać komisję, która miała zdecydować o przyszłej pracy urzędnika. W tym gronie znalazły się petenci czekający za drzwiami pani burmistrz. Wśród nich była pani C.
       Komisji rewizyjnej udało się ją przesłuchać. Przybyła do urzędu o godz. 13. Spędziła w nim czas do godz. 19.30. - Przybyła w sprawie mieszkania socjalnego, które miała otrzymać. Pani burmistrz miała dokonać jednego podpisu. Pani C. czekała więc na ten podpis - usłyszeliśmy od jednego z członków komisji rewizyjnej.
       W międzyczasie uczestniczyła w komisji egzaminującej urzędnika. Zgodnie z zaleceniem pani burmistrz, zrobiła też zakupy na obiadokolację, którą przygotowała dla siebie i dla niej. - Gdy miała już świadomość, iż oczekiwanego podpisu nie otrzyma, poprosiła o zwolnienie. Zgodę otrzymała. Podpisu nie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »