Odrzucona rezygnacja

  Odrzucona rezygnacja

  (aj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Radni powiatowi nie przyjęli rezygnacji swojej koleżanki Hanny Czajkowskiej z funkcji wiceprzewodniczącej Rady Powiatu. Radna postanowiła więc zachować swoje stanowisko.
       Przed miesiącem Hanna Czajkowska złożyła rezygnację z funkcji wiceprzewodniczącej rady. Wczoraj radni głosowali nad przyjęciem tej rezygnacji. Przed głosowaniem Hanna Czajkowska powiedziała, że nie zmieniła zdania.
       - Nie mam nic do dodania. jestem od pewnego czasu radną niezależną. Straciłam zaufanie Forum Samorządowego Pałuki i moja sytuacja jest nieciekawa. Stąd ta decyzja.
       Przypomnijmy, że radna kandydowała z listy Forum razem między innymi ze starostą Zbigniewem Jaszczukiem. Teraz jednak często pozostaje w opozycji do poczynań starosty, poparła również wniosek o jego odwołanie.
       Za przyjęciem rezygnacji wiceprzewodniczącej była tylko radna Wanda Usowska. Dziewięciu radnych było przeciwnych, a trzech wstrzymało się od głosu. Hanna Czajkowska w tej sytuacji postanowiła, że zgodnie z wolą większości nadal będzie wiceprzewodniczącą.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »