I po promocji

  Agnieszka Nawrocka

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Zakończyła się promocyjna sprzedaż mieszkań komunalnych w Łabiszy-nie. Każdy kto do końca grudnia wyraził chęć wykupienia swojego "M", dostanie 90 procentową zniżkę.
       W myśl uchwalonej przez radnych bonifikaty każdy najemca komunalnego mieszkania mógł je wykupić z 90-procentową zniżką. Promocja trwała do końca minionego roku.
       - Na dziś mamy około 60 mieszkań już sprzedanych, jest wszczęta procedura zbycia kilkunastu kolejnych - mówi Jacek Kaczmarek. - Jeszcze w Sylwestra zgłaszały się osoby, chcące kupić swoje lokale.
       Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją samorządowców, aby stać się właścicielem mieszkania wystarczyło, nawet ostatniego dnia grudnia zgłosić chęć jego nabycia.
  Finalizacja transakcji może odbyć się już w tym roku. Jak mówi Jacek Kaczmarek trudno mówić o cenach za jakie sprzedano lokale, bo wahały się one od dwóch, do kilkunastu tysięcy złotych. Każde mieszkanie było indywidualnie wyceniane przez rzeczoznawcę. Burmistrz Jacek Kaczmarek nie ukrywa, że na wykupywaniu mieszkań skorzystają dwie strony. Lokatorzy stają się właścicielami swoich domów, a z gminy spada ciężar ich utrzymywania. Jak powtarza burmistrz wspólnoty mieszkaniowe potrafią lepiej dbać o nieruchomości.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »