Strzeż się tych miejsc!

  Strzeż się tych miejsc!

  Not. (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś zamieszczamy kolejne wskazówki dla policjantów. Wykorzystując bezpośrednie doświadczenia naszych Czytelników, wskazujemy najbardziej niebezpieczne miejsca w powiecie żnińskim.
       Dzwonię z Łabiszyna: - Chciałbym zwrócić uwagę na okolice dworca autobusowego, zwłaszcza wieczorami, gdy pod przystanek podjeżdżają autobusy przywożące naszą kochaną młodzież z dyskotek. Dobrze byłoby ja eskortować do domów.
       Czytelniczka z Łabiszyna: - Dla mnie najbardziej niebezpieczni są bandyci za kierownicą śmigający ulicą Bydgoską. Jestem emerytką i dla mnie naprawdę wielki problem stanowi przejście przez tę ruchliwą ulicę. Gdyby kierowcy od czasu do czasu zobaczyli w tym miejscu radiowóz, z pewnością zdjęliby nogę z gazu. Jeśli tego nie zrobią, któregoś dnia wybierając się do męża na cmentarz, zostanę przy nim na zawsze.
       Czytelniczka z Piechcina: - Najbardziej niebezpieczne miejsce w Piechcinie to nieoświetlony park oraz okolice "geesowskiego" sklepu.
  Sama widziałam, jak grupa ośmiu napitych mężczyzn długim drągiem uderzali w kraty zamkniętego sklepu. Patrzyli się na nas i się śmiali. Pewnie nie chcieli w tym momencie okraść sklepu, tylko sprawdzić, jak się zachowamy. Warto też zwrócić baczniejszą uwagę na park. Tam często siedzą pijaki. Rzucają butelkami i puszkami. Można oberwać po głowie.

       Czytelnik spod Żnina: - Często podróżuję autobusami. Uważam, że najniebezpieczniej jest na żnińskim dworcu i przy nim. Młodym, czekającym na swój autobus, różne głupoty przychodzą do głowy. Czasami widzę, jak jeden zaczepia drugiego tylko dla samej zaczepki.
       Dzwonię z Rogowa: - Warto byłoby zwrócić baczniejszą uwagę na samochody ciężarowe przetaczające się przez nasze uliczki. Wydaje mi się, że tak ciężkie pojazdy nie mogą bezkarnie jeździć po Rogowie. Raz, że niszczą i tak słabe drogi, a dwa, że zagrażają pieszym.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »