Strzeż się tych miejsc!

  Strzeż się tych miejsc!

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wielokrotnie narzekamy na to, że patrole policyjne pojawiają się nie tam, gdzie naszym zdaniem powinny być. Mamy okazję, drodzy Czytelnicy, to zmienić i wspólnie z policją stworzyć mapę najbardziej niebezpiecznych miejsc na terenie powiatu żnińskiego.
       Boicie się wychodzić z psem na spacer po zmroku, gdyż przy klatce schodowej gromadzi się nieprzychylnie nastawiona do sąsiadów pijana młodzież? Obawiacie się wędrówek przez parki, spacerów niebezpiecznymi ulicami? Znane są Wam przypadki wymuszeń i kradzieży pod szkołami, w zacisznych uliczkach? Wiecie o czymś, o czym dotychczas rozmawialiście tylko ze znajomymi? Chcecie skończyć z drobnymi wymuszeniami, kradzieżami? Chcecie czuć się bezpieczniej? Jakie miejsca, Waszym zdaniem, są najbardziej niebezpieczne i dlaczego? Skontaktujcie się z nami dzwoniąc pod nr tel. 30-31-778.
       Gwarantujemy anonimowość oraz to, że policja na Wasze głosy nie pozostanie obojętna. Takie zapewnienie otrzymaliśmy od Kazimierza Lewickiego , rzecznika prasowego żnińskiej policji. Na podstawie sugestii naszych Czytelników pomożemy policji stworzyć mapę najbardziej niebezpiecznych miejsc w powiecie żnińskim. Na telefony czekamy już dziś, a także każdego następnego dnia. Nigdy bowiem nie jest za późno na to, by zacząć walczyć z bandytyzmem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »