Prezenty już czekają!

  Prezenty już czekają!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Już tylko trzy dni dzielą nas od gwiazdkowej imprezy w Gąsawie, podczas której podsumujemy powiatowy etap plebiscytu "Mała Miss i Mały Mister 2004". Dzięki pomocy sponsorów, których z każdym dniem przybywa, nasi konkursowicze otrzymają wspaniałe paczki pełne łakoci.
       Jak już informowaliśmy - impreza odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 grudnia, w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gąsawie. Początek o godzinie 17.
       Z dojazdem na imprezę nie powinno być większych kłopotów - większość rodziców naszych małych gości to osoby zmotoryzowane. Przy hali znajduje się parking, gdzie będzie można pozostawić auto na czas trwania imprezy.
       A może autobusem?
       
  Osoby bez samochodów będą mogły dojechać do Gąsawy (oczywiście nieodpłatnie) autobusami PKS. Z Janowca Wlkp. autobus wyjedzie z dworca o godz. 16.15, o godz. 16.30 zabierze dzieci i ich rodziców z Rogowa (przystanek na rynku). Ze Żnina (dworzec, wiata dla wysiadających) autobus wyjedzie o godz. 16.30. W drogę powrotną autobusy wyruszą po zakończeniu imprezy, ok. godz. 20.
       Będzie słodko...
       
  Dziś możemy również poinformować, że oprócz przygotowanych wcześniej atrakcji - na wszystkich przybyłych czekać będą słodkości (murzynki) ufundowane przez rogowską firmę "MaKo".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »