Opłatek z krzyżami

  Opłatek z krzyżami

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Siedem wysokich odznaczeń państwowych wręczono w miniony piątek podczas spotkania opłatkowego sportowców, działaczy sportowych i sponsorów. Większość nadanych przez prezydenta RP krzyży trafiła na Pałuki, wyróżniono graczy i działaczy LKS Gąsawa.
       Opłatek sportowców, który odbył się na terenach WKS "Zawisza"w Bydgoszczy miał szczególną oprawę. Przybyli m.in. wojewoda kujawsko-pomorski - Romuald Kosieniak, wicemarszałek województwa Jan Szopiński, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Sejmiku Samorządowego Ryszard Zawiszewski, uroczystość otworzyła zaś pani prezes Stowarzyszenia Związków Sportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Barbara Hyla Makowska.
       Bydgoskie spotkanie było okazją nie tylko do złożenia życzeń, ale również uhonorowania najlepszych z najlepszych. Wręczono m.in. siedem wysokich odznaczeń państwowych nadanych przez prezydenta RP. Cztery z nich otrzymali działacze związani z LKS Gąsawa!
       Złotym Krzyżem Zasługi udekorowano uznanego działacza i sponsora - Franciszka Jacka Fiutaka , Krzyże Kawalerskie odebrali prezes LKS - Marek Maciejewski, Walenty Szczeciński oraz niedawny jeszcze gracz, obecnie szkoleniowiec - Andrzej Brzykcy.
       - Było się z czego cieszyć - przyznaje Marek Maciejewski. - Usłyszeliśmy bardzo dużo ciepłych słów pod adresem naszego klubu. Wielu nie jest w stanie zrozumieć - jak w tak małym miasteczku, tak niewielkim środowisku można dojść do tak fantastycznych wyników? A muszę się pochwalić, że miniony sezon był wyjątkowy. Młodzież wywalczyła mistrzostwo Polski we wszystkich kategoriach wiekowych - zarówno na boisku, jak i w hali, seniorzy zaś w hali zdobyli brąz, natomiast w rozgrywkach I ligi musieli zadowolić się IV lokatą.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »