Eden podzielony

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Znany jest już ostateczny plan zagospodarowania budynku po byłym Edenie.
       W budynku tym znajdzie się miejsce na zakład fryzjerski, małą gastronomię, salę dyskotekową oraz pomieszczenia dla "Sampo" na realizację ich unijnego projektu. Decyzję tę radni podjęli po wielogodzinnej dyskusji na ostatniej sesji. Ma być ona ostateczna.
       Centrum Integracji Społecznej ma działać w nowej siedzibie Zakładu Usług Miejskich, w pięciu kontenerach, które gmina otrzymała od Lafarge. - Jak Sampo zrealizuje swój projekt, wówczas ich pomieszczenia przejmie CIS lub jakaś nowa społeczna inicjatywa - tłumaczy burmistrz Ewa Stankiewicz. - Żeby doszło do tego konsensusu, zrezygnowałam z umieszczenia w budynku po Edenie CIS-u, Izby Tradycji, a na mieszkania socjalne zaproponowałam budynek, który przejmiemy w Mamliczu. Decyzja jest ostateczna. Mam nadzieję, że do tego tematu już wracać nie będziemy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »