Spóźniona arogancja?

  Spóźniona arogancja?

  (mich)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  - Regularnie korzystam z usług PKS, konkretnie zaś z autobusu relacji Bydgoszcz - Janowiec Wielkopolski, który na przystanku przy ulicy Browarowej powinien pojawiać się o godz. 18.10. Mówię powinien, bowiem 20-30 minutowe opóźnienia to codzienność. Teraz, kiedy coraz mocniej czuć zimę - staje się to, co najmniej - uciążliwe... </i>
       - Jakby tego było mało - kierowca dość arogancko reaguje na pytania - dlaczego nieustannie się spóźnia? - denerwuje się jedna z naszych Czytelniczek. - Moim zdaniem powinien sam wypowiedzieć pod adresem pasażerów jakieś słowa przeprosin czy usprawiedliwienia.
       
  Poproszony o komentarz do tej sprawy Błażej Gaczkowski ze żnińskiego PKS przyznał, że skarga pasażerów jest jak najbardziej zasadna.
  - To kurs obsługiwany przez bydgoski oddział PKS i nie pamiętam, by przyjechał do Żnina punktualnie. Zawsze jest co najmniej kilkunastominutowe opóźnienie. Skargę czy prośbę o wyjaśnienie należałoby więc skierować do kierownika działu przewozów pasażerskich bydgoskiego oddziału firmy. Z tego, co widzę, wina niekoniecznie leży po stronie kierowców. Po prostu dość mocno "wyśrubowano" czas przejazdu. Tymczasem pokonanie korków w centrum Bydgoszczy może zająć naprawdę sporo czasu. Do tego na wielu odcinkach trasy krajowej numer 5 trwa remont nawierzchni - to też może wpływać na przedłużenie się czasu przejazdu. Oczywiście nie chcę nikogo usprawiedliwiać, ale podaję ewentualne przyczyny takiego stanu rzeczy.
       Mimo wielokrotnych prób uzyskania jakiegokolwiek wyjaśnienia ze strony bydgoskiego PKS - nie udało się nam rozmawiać z kompetentną osobą. Sprawę postaramy się wyjaśnić w najbliższych dniach.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 17 »