Wirtualny skok

  (mich)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Powiat żniński w internetowym konkursie zorganizowanym przez Związek Powiatów Polskich jest sprawcą jednej z największych niespodzianek. Z odległego miejsca awansował w ostatnim czasie na VIII miejsce.<i> - Jest to duży powód do satysfakcji </i>- twierdzi Andrzej Hłond sekretarz powiatu.
       Internetowy ranking powiatów to wśród społeczności samorządowców dość prestiżowe przedsięwzięcie. Pozycja ustalana jest na podstawie takich kryteriów jak własna strona internetowa, informacje o powiecie, jego historii, zamieszczone fotografie oraz adres poczty elektronicznej, linki do Biuletynu Informacji Publicznej, informacje o przetargach, imprezach itd.
       - Powiat żniński jest dziś najwyżej sklasyfikowanym powiatem województwa kujawsko-pomorskiego. Z przeniesieniem się na jeszcze wyższe miejsce może być jednak spory kłopot. Najwięcej punktów rankingowych Związek Powiatów Polskich przyznaje za posiadanie przez samorząd certyfikatu jakości zarządzania ISO 9001:2000. W najbliższym czasie nie zanosi się zaś, byśmy rozpoczęli o to starania - dodaje A. Hłond.
       Dodajmy, że w prowadzonym również przez ZPP rankingu gmin - najwyżej plasuje się Gąsawa - na 12 miejscu oraz Janowiec Wlkp. - na 44 pozycji.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  1 3 4 5 ... 16 »