Osuch powie: żegnam?

  Osuch powie: żegnam?

  (dan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Włodzimierz Osuch na gminnym Zjeździe SLD w siedzibie Bractwa Kurkowego w Piechcinie zagroził, że zrezygnuje z członkostwa w partii.
       Jak poinformował nas pragnący zachować anonimowość działacz gminnego SLD w Barcinie, Włodzimierz Osuch zdenerwował się na swoich kolegów partyjnych za to, że nie został wybrany do gminnych władz partii, nie będzie też reprezentował partii na powiatowym zjeździe SLD. - Powiedział, że czuje się niedoceniony i rezygnuje z członkostwa w partii.
       Skontaktowaliśmy się z Włodzimierzem Osuchem.
  Przyznał, że słowa o zamiarze rezygnacji z członkostwa w partii z jego ust rzeczywiście padły. - Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji. Cały czas się zastanawiam - tłumaczył. Nie był jednak zbyt rozmowny. - Właściwie, to co zostało powiedziane na tym spotkaniu, to wewnętrzna sprawa naszej partii.
       Zaprzeczył, by ubiegał się o jakiekolwiek stanowisko we władzach partii. - Zajmuję się działalnością społeczną i na niej chcę się koncentrować - tłumaczył. Przyznaje jednak, że jego nazwisko pojawiło się wśród kandydatów na delegatów do zjazdu powiatowego SLD. - Głosowało na mnie tylko 6 osób na 17. Trochę więc się zdenerwowałem z tego powodu. Do roboty to Osuch jest, do delegowania już nie. Zrobiło mi się przykro, że koledzy na delegatów wybrali osoby, które nic dla społeczeństwa nie robią.
       We władzach partyjnych gminy Barcin nie nastąpiły żadne zmiany. Nadal szefową jest Beata Gaik, a sekretarzem - Tadeusz Ruciński .
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  1 3 4 5 ... 16 »