Gazeta Pomorska

Buffo i musical "Polita" nagrodzone w Korei - to także sukces włocławianina!

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wracają z sukcesem z Korei Południowej. Musical "Polita" o Poli Negri  został nagrodzony na Międzynarodowym

Arch. Pawła Orłowskiego

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Buffo i musical "Polita" nagrodzone w Korei - to także sukces włocławianina!

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wracają z sukcesem z Korei Południowej. Musical "Polita" o Poli Negri został nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Musicalowym w Deagu (Korea Pd.) w konkursie, w którym brały udział musicale z Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Indii, Tajwanu, Chin i Korei.

>> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

"Polita" zdobyła Grand Prix festiwalu za najlepszy musical, a nagrodę dla najlepszej aktorki musicalowej wręczono Nataszy Urbańskiej.
W zespole Studia Buffo i w obsadzie "Polity" jest włocławianin Paweł Orłowski, tancerz, który ma też już za sobą występy aktorskie. Bierze udział w wielu reklamach znanych firm.

Gratulujemy Pawłowi i Studiu "Buffo"! Wielkie gratulacje dla Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, którzy gościli podczas Przeglądu Filmowego "Pola i inni" w Lipnie, imprezie poświęconej kinu niememu, kinu w ogóle i dedykowanej Poli Negri, gwiazdy światowego kina, jedynej Polce, która zrobiła karierę w Hollywood.


INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju (06.07.2017)

Polecamy