Wikroria w czołówce!

  Wikroria w czołówce!

  (p)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Z dotychczasowych wyników głosowania wynika, że Wiktoria Orlińska jest na wysokiej pozycji w gronie kandydatek na Małą Miss.

  Na Wiktorię otrzymaliśmy jak dotychczas 200 głosów (kupony do wczoraj, godz. 11.00). Szkoda, że nie widzimy jej nazwiska na liście zawierającej liczbę SMS-ów wysłanych na kandydatki i kandydatów (dane z 21 bm., godz. 9.30). Liczymy jednak na to, że niebawem do głosów oddanych za pomocą kuponów będziemy mogli doliczać także te przesyłane drogą telefoniczną. Przypominamy SMS-owy kod Wiktorii: pomorska final 10.


  Zachęcamy do głosowania nie tylko na Wiktorię, ale również na troje pozostałych kandydatek i kandydatów z Włocławka i powiatu włocławskiego, którzy na razie mają zerowe konta.

  W grupie dzieci młodszych (do lat 3) oprócz Wiktorii jest także Kacper Jasiński z Chodcza - pomorska final 11. W grupie dzieci starszych reprezentują nas: Weronika Latowska z Nowej Woli koło Czerniewic - pomorska final 40 oraz Bartosz Durma z Włocławka - pomorska final 41.


  Głosować można za pomocą kuponów (drukujemy poniżej). Wypełnione należy przesyłać pod adresem: "Gazeta Kujawska", 87-800 Włocławek, ul. Żabia 29. Można też głosować za pomocą SMS-ów, wysyłając je po numer 7168, koszt 1,22 zł z VAT. Głosowanie potrwa do 4 stycznia.


  Nagrody dla finalistów w grupie starszej (po jednej dla dziewczynki i chłopca): 1 miejsce - aparat cyfrowy, 2 - odtwarzacz DVD oraz 3 - telefon komórkowy. Grupa młodsza: 1 miejsce - kino domowe, 2 miejsce - odtwarzacz DVD, 3 miejsce - odtwarzacz mp4. Nagrody dla Czytelników: pięć odtwarzaczy mp3, dwa odkurzacze oraz żelazko, czajnik i mikser.


  Sponsorem plebiscytu jest bydgoskie Centrum Zabaw Rodzinnych "Family Park" przy ul. Fordońskiej 246.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem